Baradla Trail

Újabb kihíváson vettem részt az Agteleki-Karszt "dombjai" között. Már másodszor látogattam meg ezt a szép terepfutó versenyt, de most a hosszabb, 34km-es távján indultam.
A fizikai állapotom kipihent volt, lévén a Korintosz óta rövidebb heteket tartottam. Sajnos mentálisan kicsit szétcsúztam. 20km után nem sok kedvem volt futni, bár erőnlétileg nem volt terhes. Úgy gondolom így köszön vissza az 1700 kilométeres nyaram, ami nem túl sok, de figyelembe véve, hogy tavasszal még sérült voltam "lehet", hogy kicsit erős volt.
Mindettől eltekintve jól sikerült! Harmadikként értem célba, így ezen a héten is dobogóra állhattam. Szerencsém a "szerencsétlenségembe" nem fáradtam el, így könnyedén kipihentem a versenyt.

Baradla Trail 2016.09.03 - 34 km - 1200 szint - 3. hely                                                  Molnár Péter