2017

Résztvevők száma / Number of participants: 96 fő
Pelle László
Huncutek
Hungary
24H:168 km
48H:229 km
6D:511 km
Vaiva Skipitienė
Lithuania
24H:168,198
48H:196
6D:
Bogdan Krawiec
Trzebnica
Poland
24H:-
48H:239.992 km
6D:-
Graeme Harre
New Zealand
24H:N/A
48H:281.091km
6D:N/A
Emma Johns
New Zealand
24H:185
48H:
6D:
Edda Bauer
DUV (Deutsche Ultramarathon Vereinigung e.V.)
Germany
24H:135
48H:237
6D:516
Tina Andersen
Fjerritslev Trim Klub
Denmark
24H:194
48H:
6D:680
Sarah Barnett
Adelaide Harriers
Australia
24H:166km
48H:
6D:714km
Alexey Trakhimshyk
Belarus
24H:
48H:
6D:
Christer Svensson
Växjö AIS
Sweden
24H:209,9 km
48H:314 km
6D:665,66 km
Sumie Inagaki
Japan
24H:241.426km
48H:397.103km
6D:713.530km
Tomoyuki Sasaki
club MY☆STAR
Japan
24H:
48H:
6D:
Henrik Aarup Svendsen
Vejle IF
Denmark
24H:
48H:
6D:602.623 km
Martin Fryer
Sri Chinmoy Marathon Team
Australia
24H:259.481 km
48H:433.686 km
6D:815.760 km
Blyaert Marc
abdij van Mosenghem
Belgium
24H:176.379 km
48H:0
6D:0
Pernilla Johansson
Ulricehamns FK
Sweden
24H:210.965 km
48H:
6D:
Massimo Taliani
marathon bike gr
Italy
24H:203.179 km
48H:300.904 km
6D:677.436 km
notarangelo michele
ASD Biancoverde Giovinazzo
Italy
24H:187.200 km
48H:256.256 km
6D:780.644 km
Jan-Erik Ramström
Stockholm Långdistans Klubb
Sweden
24H:201.077 km
48H:343.530 km
6D:625.299 km
Kristina Paltén
Piterunners
Sweden
24H:201.311 km
48H:322.930 km (on tread
6D:NA
Claudio Vettorello
Atletica Zola
Italy
24H:145.504 km
48H:203.409 km
6D:563.115 km
Keith Sullivan
None
Australia
24H:164.490 km
48H:
6D:
Jari Soikkeli
Ultrajuoksuseura Sisu ry
Finland
24H:247.944 km
48H:291.489 km
6D:710.012 km
Aku Kopakkala
Endurance
Finland
24H:177.857 km
48H:246.000 km
6D:644.949 km
Todor Dimitrov
Rakovski NDC - Sofia
Bulgaria
24H:150.000 km
48H:220.509 km
6D:602.232 km
Toni Louhivuori
Vaajakosken uimaseura
Finland
24H:210.700 km
48H:
6D:235.334 km
Jean - Luis Vidal
AS ISSOU
France
24H:202 (2016)
48H:
6D:789.074 km
Štefan Krč
Klub letmých houbařů Krč
Slovakia
24H:166,5
48H:262,5
6D:542,7
SUSAN BROCKLEBANK
United Kingdom
24H:158
48H:203
6D:610
Paul van Hiel
RUN & FUN Genk
Belgium
24H:196.727 km
48H:204.718 km
6D:504.925 km
Deborah Lyneel
Run & Fun Genk
Belgium
24H:107.352 km
48H:
6D:
GEHIN Fabienne
CGFM
France
24H:190.731 km
48H:
6D:
Giuliano Pavan
asd pollone
Italy
24H:166.200 km
48H:192.192 km
6D:570.710 km
Steven Battle
clowne road runners
United Kingdom
24H:191.700 km
48H:263.486 km
6D:598.318 km
Carsten Mattejiet
TSV St. Jürgem
Germany
24H:201
48H:299
6D:472
Georg Hällstorp
Vi som springer
Sweden
24H:207,141km
48H:
6D:510km
Yudith Hernandez
Varbergs Gif
Sweden
24H:234.146
48H:None
6D:None
Drazen Jovicic
AK Jovicic
Bosnia-Herzegovina
24H:162
48H:
6D:530
Ricardo Vidan
Antorcha de Santoña
Spain
24H:160kms
48H:244kms
6D:540kms
Adrian Wäschle
Switzerland
24H:
48H:
6D:
Johan Steene
Team Teqnion
Sweden
24H:242km
48H:384km
6D:na
Robert MIORIN
USCRD CENON
France
24H:207.8 KM
48H:321 KM
6D:656 KM
Silke Gielen
Harburger SC
Germany
24H:
48H:
6D:Balatonfuered 2015
August Jakubik
KRS TKKF JASTRZAB RUDA SLASKA
Poland
24H:226.020 KM
48H:370.381 KM
6D:NO
Petr Marek
Czech Republic
24H:
48H:
6D:
Wolfgang Schwerk
SRI CHINMOY Marathon Team
Germany
24H:276km
48H:420km
6D:1010km
Molnár Péter
EMU
Hungary
24H:184
48H:271
6D:621
Stefan Wäschle
Switzerland
24H:207.5
48H:300.3
6D:604.996
Don Winkley
Corpus Christi Roadrunners
United States of America
24H:107 miles
48H:201 miles
6D:450 miles
Bill Heldenbrand
United States of America
24H:182 km
48H:290 km
6D:632 km
Mireille Cormier
Lunel athletisme
France
24H:154
48H:223
6D:485
Szarvas Mátyás
KVTE (Körösök Völgye Turista Egyesület), Békéscsaba
Hungary
24H:
48H:
6D:
Peter Ludden
Gerscheder SV Essen
Germany
24H:206 km
48H:
6D:601 km
Giovanni Piscopo
ATLETICA MANARA
Italy
24H:150
48H:
6D:530
Olivier CHAIGNE
France
24H:212
48H:340
6D:920 EMU Balatonfured
Christian SCHEFFER
Portet Athletic Club
France
24H:153
48H:218
6D:546
Charlotte Vasarhelyi
I2P, Running Free
Canada
24H:193
48H:
6D:734
Nenad Georgiev
AK Mladost
Serbia
24H:170 km
48H:280 km
6D:
Adrian MacDermott
No club
United Kingdom
24H:161 Kilometers
48H:168 Kilometres
6D:508 Kilometres
Sointu Hyttinen
Ultrarunning Club Sisu
Finland
24H:
48H:
6D:
Tomasz Kuliński
WKB META LUBLINIEC
Poland
24H:231km
48H:342 km
6D:-
Deák Ferencné Edit
Budapest
Hungary
24H:148 km
48H:173km
6D:357km
Bögi Sándor
Ultramarathon Team Bögi
Slovakia
24H:194
48H:302
6D:710
RYSZARD KAŁACZYŃSKI
WITUNIA 366
Poland
24H:180 km
48H:246 km
6D:656 km
Keresztes György
Hungary
24H:
48H:
6D:
Keijo Ikäläinen
Endurance
Finland
24H:204
48H:
6D:752
Thomas Frunzke
Storkow
Germany
24H:
48H:328
6D:760
Pula Tamás
EMU
Hungary
24H:216
48H:
6D:767
Bogusław Maciejewski
International Paper - Kwidzyn Team
Poland
24H:165,156
48H:256,857
6D:603,437
Zygmunt Łuczkowski
TKKF Kolejarz
Poland
24H:209km
48H:329km
6D:646km
Christian Ritella
Team Ultrasweden LK
Sweden
24H:232,6 km
48H:310 km
6D:782,6 km
Ann Ritella
Team Ultrasweden LK
Sweden
24H:
48H:
6D:457
Deák László Attila
EMU
Hungary
24H:180,526 km
48H:283,048 km
6D:568,402 km
Peter Rabong
Austria
24H:171 km
48H:256 km
6D:516 km
Jaroslav Prückner
SK Bradlec
Czech Republic
24H:162
48H:216
6D:536
CHENAL Pascal
COLMAR MARATHON CLUB
France
24H:208,023
48H:216,010
6D:542,689
Stefan Mack
Germany
24H:128
48H:226
6D:565
Norbert Künkel
Lauftreff-Hannover.de
Germany
24H:127km
48H:188km
6D:520km
ŻUK PAWEŁ
Biegam na Tarchominie
Poland
24H:206
48H:319
6D:712
Ragnhild Audestad
Romerike ultraløperklubb
Norway
24H:163
48H:
6D:477
Radi Milev
Athletic klub Tsvetanka Hristova
Bulgaria
24H:182
48H:307
6D:674
Ulrike Striednig
Mach3endurance/LAC Klagenfurt
Austria
24H:215
48H:
6D:
Johan van der Merwe
Pieterburg Road Runners
South Africa
24H:258,063 km
48H:333,018 km
6D:815.000 km
Ingrid Marie Sameien
Norway
24H:
48H:
6D:357,362
Tero Lindholm
Endurance
Finland
24H:
48H:
6D:
Aidas Ardzijauskas
Milites Lucis
Lithuania
24H:218,823
48H:299.337
6D:832.030
Pasi Koskinen
Endurance Ultrarunning Team Finland
Finland
24H:177 K
48H:243 K
6D:545 K
Mirsad Abdakovic
BURT
Bosnia-Herzegovina
24H:182
48H:315
6D:
Krausz István
Esztergomi Futóművek
Hungary
24H:191,956 km
48H:-
6D:-
Petr Prokop Tůma
Cutis Help ultramarathon team Czech republic
Czech Republic
24H:112
48H:166
6D:407
Bozó Pál
EMU
Hungary
24H:124
48H:206
6D:536
Mika Issakainen
Ultra Sisu
Finland
24H:
48H:
6D:
Franz Tockner
LG Kirchdorf
Austria
24H:188
48H:260
6D:-
Tommy Swärdh
High Coast Ultra RC
Sweden
24H:
48H:
6D:611
Martina Hausmann
LG Würzburg
Germany
24H:202km
48H:323km
6D:756km
Lajkó Csaba
Ironteam SE
Hungary
24H:245,975
48H:355
6D:702