Start list

24H résztvevők száma / Number of participants: 20 fő
Soós Péter
FEHÉRVÁRI FUTÓTŰZ SE.
Hungary
24H:
48H:
6D:
Szücs Imre
Pomázi Futó Bajnokok SE
Hungary
24H:
48H:
6D:
Németh Zoltán
Hungary
24H:202
48H:
6D:
Bene Ármin
TFSE
Hungary
24H:210
48H:
6D:
Hersch Gábor
Hungary
24H:
48H:
6D:
Vass Melinda
Hungary
24H:
48H:
6D:
Tihor Csaba
Nyirségi Futok SE
Hungary
24H:210km 364méter
48H:
6D:
Bakó Gábor
Békési DAC
Hungary
24H:201,58 km
48H:
6D:
Zétényi Szvetlana
Kopp Békéscsabai Atlétikai Club
Hungary
24H:
48H:
6D:
Filip Svrcek
CAU/Dwarf Stones Circle
Czech Republic
24H:208
48H:
6D:
Molnár Péter
EMU
Hungary
24H:187,680
48H:272,00
6D:842,745
Don Hannon
Trailheads
Ireland
24H:208km
48H:
6D:
Makai Viktória
Iron Team
Hungary
24H:225
48H:
6D:
JÁROSI Tamás
Kanizsai Futóklub
Hungary
24H:
48H:
6D:
Szabó Péter
EMU
Hungary
24H:
48H:
6D:
Bìró Attila
Dunaszerdahely
Slovakia
24H:
48H:
6D:
Gurisatti Gábor
Hungary
24H:
48H:
6D:
Poór Péter
Hungary
24H:157 km
48H:
6D:
Bocskay Árpád
EMU
Hungary
24H:
48H:
6D:
Horváth Zsolt
Hungary
24H:
48H:
6D:
48H résztvevők száma / Number of participants: 23 fő
Petr Prokop Tůma
metaXtren - Átalakító csatlakozó
Czech Republic
24H:126
48H:177
6D:425
Fredi Büchler
Switzerland
24H:
48H:
6D:
Michał Remberk
Warszawski Żółwik - Warsaw Turtle
Poland
24H:205,969 km
48H:268,392 km
6D::(
Metzgerné Fázer Ágnes
EMU
Hungary
24H:
48H:156
6D:
Łukasz Jarocki
Poland
24H:166
48H:285
6D:
William Sichel
Orkney AC
United Kingdom
24H:246km
48H:340.796km
6D:857km
Adrian MacDermott
United Kingdom
24H:161.468 Kilometres
48H:166.507 Kilometres
6D:506.806 Kilometres
Keresztes György
Hungary
24H:
48H:
6D:
Bernadette Benson
Flora Hammer Nutrition CEP
Canada
24H:238
48H:
6D:
Szarvas Mátyás
KVTE (Körösök Völgye Turista Egyesület), Békéscsaba
Hungary
24H:
48H:
6D:516 km
Baranyai Máté
Balatonfüred FC.
Hungary
24H:
48H:
6D:
Rex Brillantes
Dublin bay running club
Philippines
24H:186
48H:225
6D:
Szabó Béla Wojtek
Kanizsai Futóklub
Hungary
24H:186 km
48H:
6D:
György László
Hungary
24H:
48H:
6D:
Badics Attila
Szufla
Hungary
24H:202.308
48H:
6D:
Szőllősi Róbert
Tiszakécske VSE
Hungary
24H:209.44km
48H:
6D:
Anthony lee
Donadea Rc
Ireland
24H:
48H:263
6D:
FATTON, Julia
TV Rheinau 1893
Germany
24H:230 km (year 2010)
48H:367 km (year 2010)
6D:n/a
Radi Milev
Athletic club Tsvetanka Hristova
Bulgaria
24H:182
48H:307
6D:681
Bogusław Maciejewski
Poland
24H:165,156
48H:256,857
6D:603,437
Diego Pringles
DP Running Coach
Argentina
24H:130km
48H:190km
6D:
TURNER JOHN E
BLACKHEATH AND BROMLEY HARRIERS A.C.
United Kingdom
24H:186 KM
48H:
6D:325 KM
GABRIEL ALBERTO FERNANDEZ 48H
Argentina
24H:
48H:
6D: